RMS

Zdalny system zarządzania (RMS) jest przeznaczony do wygodnego monitorowania wszystkich urządzeń Teltonika, w tym routerów RUT2XX, RUT8XX i RUT9XX.

OPIS

Zdalny system zarządzania (RMS) jest przeznaczony do wygodnego monitorowania wszystkich urządzeń Teltonika, w tym routerów RUT2XX, RUT8XX i RUT9XX.
System umożliwia bezpieczne gromadzenie informacji o stanie urządzeń i zmianę ich konfiguracji, nawet jeśli urządzenia nie mają publicznych adresów IP.

Wypróbuj RMS za darmo i zarejestruj darmowe konto demo!

Scentralizowany system

Dostęp, monitorowanie i kontrolowanie całej floty routera z poziomu pojedynczego interfejsu przeglądarki internetowej. Kompatybilny z przeglądarkami na wszystkich platformach, nie wymaga instalacji ani dodatkowych wtyczek.

Aktualizacje oprogramowania sprzętowego i konfiguracji

W tym samym czasie należy wdrożyć żądany szablon konfiguracji lub nową wersję oprogramowania sprzętowego do wielu jednostek lub grup jednostek. Przeniesienie i konfiguracja masowa za pośrednictwem kabla znacząco obniża koszty utrzymania systemu.

Dostępność i bezpieczeństwo

Routery nie są zależne od posiadania publicznego adresu IP dla zdalnego dostępu, co prowadzi do obniżenia kosztów utrzymania i zwiększenia skuteczności. Komunikacja między routerami a serwerem głównym jest zabezpieczona przez złącze OpenVPN, które nie wymaga konfiguracji i chroni kanały komunikacyjne przed manipulowaniem.

Konserwacja i diagnostyka

Użytkownicy otrzymują informacje, które pomagają im wizualizować lokalizację urządzenia i sprawdzić wskaźniki wydajności, takie jak temperatura, siła sygnału i wszystkie szczegóły dotyczące urządzenia. Do diagnostyki proaktywnej – zdalne uruchamianie urządzeń, pobieranie informacji o rozwiązywaniu problemów lub plików zdarzeń systemowych do szczegółowej analizy.

Statystyka

Poprawa ogólnej wydajności i efektywności całej sieci w oparciu o wnioski z narzędzi raportowania, które umożliwiają tworzenie niestandardowych raportów związanych z dostępnością, wydajnością i wyjątkami urządzeń.

Aplikacja na Androida

Jest to najlepszy sposób na używanie RMS w telefonie!