Tacho WEB

Dostęp i pobieranie plików tachografów całej floty z jednego interfejsu przeglądarki internetowej.

Opis

Teltonika Tacho WEB Solution to duży krok naprzód w przesyłaniu plików DDD z danych tachografu. Rozwiązanie jest łatwe do zarządzania i nie wymaga instalacji złożonego oprogramowania. Wszystko jest dostępne za pośrednictwem strony internetowej. Teraz możesz pobrać pliki tachografu z dowolnego miejsca i z dowolnego komputera z dostępem do internetu.

Dostęp do internetu

Dostęp i pobieranie plików tachografów całej floty z jednego interfejsu przeglądarki internetowej. Kompatybilny z przeglądarkami na wszystkich platformach, nie wymaga instalacji ani dodatkowych wtyczek.

Harmonogramy

Po utworzeniu harmonogramu wybrane pliki tachografu zostaną pobrane automatycznie. Dane będą pobierane w każdym określonym okresie, na przykład raz w tygodniu, raz w miesiącu itd.

Bezpieczne przechowywanie plików tachografu

Dane są przechowywane na bezpiecznym serwerze i mogą być dostępne tylko przez upoważnionych użytkowników. Nie musisz się martwić, że każdy plik zostanie stracony i musisz go pobrać z tachografu raz jeszcze.

Brak kompleksowego systemu licencjonowania

Teraz można uruchomić rozwiązanie naprawdę szybko, ponieważ urządzenie FM z podpisem SMS nie jest już potrzebne, nie potrzebujesz żadnej licencji na komputer. Wystarczy otworzyć stronę WWW Tacho i rozpocząć pracę.

Obsługa wielu formatów

Obsługujemy nie tylko standardowe rozszerzenie pliku DDD, ale także hiszpańskie TGD i francuskie formaty plików V1B, C1B. Wystarczy ustawić żądany w ustawieniach użytkownika Tacho Web.